Zapisy na IX Edycję - Trening Uważności dla pracowników medycznych

Trening MBCT-FP w wersji dla pracowników medycznych rozpocznie się w maju i odbędzie się na platformie zoom. W trakcie spotkań nie tylko będziemy trenować nasza uważność, ale rownież zajmiemy się pielęgnowaniem relacji z pacjentem. Będziemy spotykać się w czwartki o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Daty spotkań: 5,12,19,26 maja, 9,16,23,30 czerwca.

Zapisy na VIII Edycję

Kolejny trening z uważności dla zabieganych w języku polskim rozpocznie się w maju i odbędzie się na platformie zoom. Tym razem będzie to sesja dla tych, którzy maja zajęte wieczory. Będziemy spotykać się w czwartki o godzinie 11:00 czasu polskiego.

Daty spotkań: 5,12,19,26 maja, 9,16,23,30 czerwca.

Zapisy ania.srokosz@gmail.com

VII Edycja

Piata edycja treningu MBCT-FP czyli “Znajdowanie spokoju” rozpocznie się 3 lutego 2022r. w języku polskim na platformie zoom.

Trening w trakcie.

V Edycja

Piata edycja treningu MBCT-FP czyli “Znajdowanie spokoju” rozpocznie się 21 października 2021r. w języku polskim na platformie zoom.

Trening zakończony.

VI Edycja

Szósta edycja treningu MBCT-FP czyli “Znajdowanie spokoju” rozpocznie się 1 lutego 2022r. w języku angielskim na platformie zoom.

Trening w trakcie.

III Edycja

Trzecia edycja treningu MBCT-FP czyli “Znajdowanie spokoju” rozpocznie się 6 października 2021r. w języku angielskim w church hall przy kościele “Holy Family” w Plymouth. 

Trening zakończony.

IV Edycja

Czwarta edycja treningu MBCT-FP czyli “Znajdowanie spokoju” rozpocznie się 19 października 2021r. w języku polskim na platformie zoom. Jest to edycja studencka.

Trening zakończony.

I Edycja

Pierwsza edycja treningu MBCT-L czyli Mindfulness for Life rozpocznie się 19 lutego 2021r. w języku polskim na platformie zoom. 

Trening zakończony.

II Edycja

Druga edycja treningu MBCT-L czyli Mindfulness for Life rozpocznie się 25 lutego 2021r. w języku angielskim na platformie zoom. 

Trening zakończony.